28.2. Řízená degustace vybraných prémiových rumů z portfolia Premier Wines&Spirits.

Řízená degustace vybraných prémiových rumů z portfolia Premier Wines&Spirits.

Přijďte na řízenou degustaci vybraných prémiových rumů z portfolia Premier Wines&Spirits pod vedením uznávaného Brand Ambassadora Petra Vopálenského.

Degustace proběhne v příjemné atmosféře vinného baru Lodecká 4. Dozvíte se zde příběh cukrové třtiny a výroby pravého rumu a budete mít možnost ochutnat tyto exkluzivní rumy:

Rum Flor de Cana 18YO z Nicaraguy, který zrál v sudech po whisky a bourbonu a snoubí v sobě tóny vanilky, čokolády, karamelu a pražených oříšků.  

Dokonale vyvážený prémiový rum Bayou Select z americké Louisiany, jehož staření probíhá systémem solera v sudech, které byly dříve používány pro výrobu Sherry.

Bermudský poklad Gosling´s Family Reserve, který stárne, dokud nedostane tak lahodnou chuť, jako má například stará whisky nebo koňak. Každá lahev má navíc na hrdle voskovou pečeť s individuálním číslem, což podtrhuje jeho jedinečnost.

Originální Ron de Jeremy XO je příjemně sladký blend prémiových rumů z Barbadosu, Jamajky, Guyany a Trinidadu, které zrají až 15 let v dubových sudech po bourbonu.

Mexický rum Prohibido 15YO Gran Reserva je ručně vyráběný rum, který dlouholetým zráním získává sladké tóny, doplněné výraznou dřevitostí.  

Nasládlý rum Relicario Dominicano Supremo je speciální edice stařených dominikánských rumů, jehož aroma připomíná vanilku a kokos.

Objevte nové jedinečné chutě našich exkluzivních rumů.


Kde : Vinný bar Lodecká 4

Kdy : 28.2 od 19:00

Cena za degustaci : 850 CZK

Rezervace na : Lenka.Bergerova@1ER.cz


Na zdraví.Napsali o nás

Lidovky.cz: Anketu Zlatý kuchař vyhrál Jan Punčochář

Lidovky.cz: Anketu Zlatý kuchař vyhrál Jan Punčochář

„Mým snem bylo vždycky mít plnou restauraci a dobrý tým na place i v kuchyni. V Grand Cru jsem půldruhého roku, snažím se dělat odlehčené speciality a jsem za ocenění rád,“ řekl Punčochář. Už od malička věděl, že bude kuchař. „Nic jiného neumím, se šroubovákem v ruce mě neuvidíte,“ dodal.

Dostupné z: http://www.lidovky.cz/anketu-zlaty-kuchar-vyhral-jan-puncocar-z-restaurace-grand-cru-p76-/dobra-chut.aspx?c=A160512_183724_dobra-chut_ele

Zobrazit více

iluxus.cz: Ve znamení progresu a fúzí: Grand Cru

iluxus.cz: Ve znamení progresu a fúzí: Grand Cru

Sladkou tečkou je pak karamelové vejce s mangem, které vám obsluha „prezentuje vskutku po svém“. Uvidíte sami Grand Cru Restaurant & Bar prostě vždy něčím překvapí.

Dostupné z: http://iluxus.cz/2016/04/26/ve-znameni-progresu-a-fuzi-grand-cru/

Zobrazit více
Copyright © 2018 Grand Cru. All rights reserved.