10.10. Na míru připravená večeře s rodinou Montrachetů

Na míru připravená večeře s rodinou Montrachetů

Vážení milovníci vína,

burgundská Grands Crus jsou pro mnohé milovníky vína absolutním vrcholem. V obou barvách. Jelikož představují pouze 2 % burgundské produkce, jsou velmi vzácná a drahá. Dvojnásobně to pak platí pro bílá Grands Crus, jichž je zhruba o polovinu méně než červených. V naší restauraci Grand Cru máme rádi ty nejlepší věci, a proto jsme pro Vás připravili výlet po těch nejslavnějších bílých Grand Cru vinicích z rukou renomovaných vinařů. Honza Punčochář pro Vás připraví speciální párovací menu. Je to právě ten nejvybranější seafood, drůbež, telecí a lanýže, které zážitek ze špičkového bílého burgundského dále umocní. Po zahřívacím kole v podobě chabliského Les Clos a Corton-Charlemagne se na Vás těší crème de la crème bílých burgundských: Bienvenue  Batard 2008 od Girardina, Chevalier 2004 od H. Boillota a Montrachet 2000 od Bouchard Pere et Fils. Večeře proběhne buď pro 5 až 6 lidí, nebo 11 až 12, protože k dispozici jsou pouze 2 lahve od každého vína.

Těšíme se na Vás.

Kdy : 10.10.2018 od 19:00

Kde : Restaurant Grand Cru – Lodecká 4 Praha 1

Cena menu : 7490 CZK

Rezervace na : info@grand-cru.cz nebo telefonická +420 775 044 076

MENU

Napsali o nás

Lidovky.cz: Anketu Zlatý kuchař vyhrál Jan Punčochář

Lidovky.cz: Anketu Zlatý kuchař vyhrál Jan Punčochář

„Mým snem bylo vždycky mít plnou restauraci a dobrý tým na place i v kuchyni. V Grand Cru jsem půldruhého roku, snažím se dělat odlehčené speciality a jsem za ocenění rád,“ řekl Punčochář. Už od malička věděl, že bude kuchař. „Nic jiného neumím, se šroubovákem v ruce mě neuvidíte,“ dodal.

Dostupné z: http://www.lidovky.cz/anketu-zlaty-kuchar-vyhral-jan-puncocar-z-restaurace-grand-cru-p76-/dobra-chut.aspx?c=A160512_183724_dobra-chut_ele

Zobrazit více

iluxus.cz: Ve znamení progresu a fúzí: Grand Cru

iluxus.cz: Ve znamení progresu a fúzí: Grand Cru

Sladkou tečkou je pak karamelové vejce s mangem, které vám obsluha „prezentuje vskutku po svém“. Uvidíte sami Grand Cru Restaurant & Bar prostě vždy něčím překvapí.

Dostupné z: http://iluxus.cz/2016/04/26/ve-znameni-progresu-a-fuzi-grand-cru/

Zobrazit více
Copyright © 2018 Grand Cru. All rights reserved.