Pohostinec Monarch

Pohostinec Monarch

Grand Cru Restaurant a Bar

pohostinec Karlín

Pohostinec Karlín

Eshop s víny a destiláty

Eshop s víny a destiláty

O nás

Objevte náš příběh

Grand Cru - Místo s originální atmosférou sídlící v ulici Lodecká 4 v centru Prahy.

Restaurace Grand Cru vznikla na krásném místě dřívější Červené tabulky, v barokním domečku s dvorem, pár kroků od Petrského náměstí.  Za projektem Grand Cru Restaurant stojí společnost Premier Wines & Spirits Group, která je skrze dceřinou firmu Premier Wines & Spirits jedním z největších distributorů vína, prémiových destilátu a nealko nápojů v Česku. Díky tomu je možné si u nás vybrat přes tisíc druhů vín z celého světa, prémiových destilátů ze zahraniční i vlastní produkce Premier Wines & Spirits a vychutnat si je v pohodlí okouzlujícího místa ukrytého před ruchem velkoměsta.

 

V Grand Cru vaříme mezinárodní i českou kuchyni. Důraz je kladen hlavně na čerstvé, kvalitní české i zahraniční suroviny. Nemáme žádnou specializaci, žádná omezení. Náš zkušený tým šéfkuchařů společně s manažerem restaurace a hlavním sommeliérem dbají na dokonalý soulad jídla s vínem. Nabídka restaurace je pravidelně obměňována dle dostupnosti sezónních surovin.

 

Mimo jiné pořádáme tematické degustační večeře a to především ve spolupráci s vyhlášenými vinařskými domy z celého světa.

 

Grand Cru je ideálním místem pro setkání s přáteli, slavnostní večeře, obchodní jednání i firemní večírky.

Co si o nás myslí naši klienti

Recenze najdete na nezávislém webu TripAdvisor. Klikněte na ikonu.